Background Image

Hakkında

URKE İNŞAAT

Ana faaliyet konusu olarak inşaat ve taahhüt işleri alanında hizmet sunan URKE İnşaat faaliyetlerine 2001 yılında başlayıp 2011 yılında URKE İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. ünvanını almıştır. En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız, projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan sürecin her aşamasında, güven ve kalite anlayışından ödün vermeden, inşaat sektörünün farklı alanlarında üstün uzmanlık ve deneyimle hizmet vermektedir.

Gayrimenkul sektörünün deneyimli ve güvenilir isimleri tarafından kurulan Urke Yapı, inşaat sektörünün en hızlı büyüyen firmaları arasında yer alarak, hayata geçirdiği tüm projelerde kaliteli, sosyal ve nitelikli yaşam alanları sunmak için çalışmaktadır. Bu anlamda bir yandan dinamik ve yenilikçi enerjisiyle hızlı bir büyümeyi, bir yandan şeffaf ve disiplinli ilkelerle sağlam ilerlemeyi kendisine misyon edinmiştir. Urke İnşaat, çalışanları ve müşterileriyle beraber büyüyerek geleceğe yol alma hayalleriyle çalışma hayatına devam etmektedir.

Önündeki büyük projelerle sektörde bir iz bırakarak inşaat anlayışını geleceğe taşımak nihai hedefi, iş ahlak ve huzurunu sürdürerek programına ve sözüne sadık bir hizmet sunabilmek Urke İnşaat’ın vazgeçmeyeceği temel değerleridir.Son dönemde tamamladığı ve yoğun ilgiyle karşılanan projelerinin yanı sıra gelecek dönemde hayata geçirmeyi planladığı yeni projelerle de kendi sektörüne örnek olacak yaşam alanları inşa etmeyi planlayan Urke İnşaatın vizyonu: AR-GE çalışmalarıyla yenilikçi projeler geliştirmek ve ‘Herkes İçin Kaliteli Yaşam’ üretmek, akıllı teknolojiler geliştirerek sürdürülebilir ve çevreye uyumlu bir inşaat anlayışı ile ilerleyerek Türkiye’de örnek bir firma olmaktır.